GRANTY PRZEDWDROŻENIOWE

poniedziałek 28.02.2022

logo123Zapraszamy do składania wniosków na granty przedwdrożeniowe w ramach kolejnej edycji programu MNiSW – Inkubator Innowacyjności 4.0.

Składanie wniosków odbędzie się jedynie poprzez MS Teams – aplikacja forms. Link do formularza znajdą Państwo na stronie  https://www.sggw.edu.pl/strona-glowna/wspolpraca/wspolpraca-z-biznesem/inkubator-innowacyjnosci/

Pod linkiem, na dole strony, znajduje się wzór wniosku wraz z załącznikami oraz prezentacja szkoleniowa. W razie pytań prosimy o kontakt z CIiTT.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

Termin uruchomienia narzędzia webowego do składania wniosków: 28 lutego 2022r.

Termin zakończenia naboru: 31 marca 2021 r., godzina 16:00 lub do momentu wyczerpania środków.

Termin zakończenia grantów przedwdrożeniowych: wrzesień 2022 r.

Maksymalna kwota dofinansowania: 70 000 netto (bez podatku Vat).

Lista rankingowa złożonych wniosków zostanie przygotowana przez niezależny od BPSiTT- CIiTT Komitet Inwestycyjny, w skład którego wejdą przedstawiciele biznesu.

W przesyłanym e-mailu znajdują się załączniki, z którymi mogą się Państwo zapoznać przed planowanym uruchomieniem naboru oraz szkoleniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny z Zespołem BPSiTT- CIiTT:

Maciej Paszewski, maciej_paszewski@sggw.edu.pl; tel. 22 59 356 92

Beata Cichowicz, beata_cichowicz@sggw.edu.pl; tel. 22 59 356 88