Zapraszamy na „Warsztaty dla Doktorantów”

czwartek 4.04.2024

warsztatylogoInstytut Nauk o Zwierzętach oraz Komitet Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk zapraszają do udziału w Warsztatach dla Doktorantów „Komercjalizacja badań naukowych”. Warsztaty odbędą się w dniu 24 kwietnia 2024 r. w godz. 10.00-13.30 w formie on-line za pośrednictwem platformy MS Teams i mają na celu stworzenie płaszczyzny pozwalającej na poszerzenie wiedzy na temat komercjalizacji badań naukowych.
Uczestnictwo w Warsztatach jest bezpłatne.
Uczestnicy po zakończeniu warsztatów otrzymają Certyfikaty uczestnictwa, które zostaną rozesłane w ciągu 7 dni od zakończenia Warsztatów.
Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-13.30
Terminy obligatoryjne:
Rejestracja do 19 kwietnia 2024 r.
Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem chęci uczestnictwa w Warsztatach oraz akceptacją Regulaminu Warsztatów.
Szczegóły i rejestracja na stronie:
Rejestracja: https://forms.office.com/e/LSU1p0vaLE
Masz pytania? Chętnie odpowiemy: warsztatyinz@sggw.edu.pl

Harmonogram Warsztatów
24 kwietnia 2024 r. – platforma MS Teams
Godz. 10:00
Otwarcie
Prof. dr hab. Michał Zasada – JM. Rektor SGGW
Prof. dr hab. Tomasz Szwaczkowski – Przewodniczący Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN
Godz. 10:15 – 11:45
Mgr Andrzej Szmalc Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z gospodarką, dawniej Broker Innowacyjnych Technologii w Uniwersytecie Warszawskim.
Prace zlecone, spin offy, spin outy – czyli różne formy transferu technologii.
Godz. 11:50 – 12:50
Mgr Judyta Sobczyk InnoTech4Life Sp.z o.o. Dyrektor Operacyjny i Prokurent, dawniej Senior Broker w Uniwersytecie Warszawskim.
Ochrona własności intelektualnej i metody wprowadzania technologii na rynek.
Przerwa: 12.50 – 13:00
Godz. 13:00 – 13:30
dr inż. Piotr Hańczyc Naukowiec zatrudniony na wydziale fizyki w Uniwersytecie Warszawskim, Prezes Zarządu i Broker w BPSiTT SGGW.
Ścieżka rozwoju kariery naukowej – projekty badawcze i własny spin off.
Godz. 13.30
Podsumowanie Warsztatów