III Międzynarodowa Konferencja Naukowa dla Studentów i Doktorantów „Zootechnika i Akwakultura – dobre praktyki”

wtorek 12.03.2024

logo konferencjiInstytut Nauk o Zwierzętach, Polskie Towarzystwo Zootechniczne oraz Koło Naukowe Hodowli i Żywienia Zwierząt zaprasza studentów i doktorantów do udziału w:

III Międzynarodowej Konferencji Naukowej dla Studentów i Doktorantów

„Zootechnika i Akwakultura – dobre praktyki”

która odbędzie się dnia 23 kwietnia 2024 r i jest inicjatywą mającą na celu stworzenie płaszczyzny pozwalającej na wymianę wiedzy i doświadczeń studentów kierunków studiów pokrewnych z zootechniką i akwakulturą.

Wydarzenie organizowane będzie w formie on-line za pośrednictwem platformy MS Teams.

Konferencja ma charakter tematyczny, a ze względów porządkowych, podczas rejestracji Uczestnik wybiera jedną z sesji, do której kwalifikuje tematykę swojej pracy:

• Jakość i bezpieczeństwo produktów pochodzenia zwierzęcego;
  • Dobrostan i zdrowie zwierząt;
  • Zwierzęta dzikie i towarzyszące;
  • Odżywianie i metabolizm zwierząt;

W ramach Konferencji przewidziana jest prezentacja prac w formie elektronicznej.

Uczestnicy, którzy zgłoszą swój udział w Konferencji będą zobligowani do wcześniejszego przesłania abstraktów w języku angielskim, które zostaną opublikowane do dnia 01.05.2024 r. w postaci elektronicznej Książki Abstraktów. Konferencja odbywać się będzie w godzinach 09:00-17:00.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy: asaa@sggw.edu.pl

Regulamin: Regulation.docx

Rejestracja: https://forms.office.com/e/wg2Gcipjb2

Do zobaczenia na Konferencji!

Komitet Organizacyjny Konferencji

loga konferencji