Drogi do AgroSukcesu 2023 – środa 28 listopada 2023 r. godz. 11-13, s. 1069

czwartek 23.11.2023

pobraneGośćmi na naszym Wydziale i w Instytucie będą Państwo PAULINA i DANIEL TYBOROWSCY,  właściciele założonej w 2014 r. i dynamicznie rozwijającej się firmy „Pro Care Daniel Tyborowski” z siedzibą w Budach Czarnockich w gm. Piątnica. Firma specjalizuje się w kompleksowej korekcji racic, terapii schorzeń i zwalczaniu kulawizn bydła oraz w opiece korekcyjnej nad stadem. W ramach podziału obowiązków Daniel zajmuje się profilaktyką i obsługą terenową stad bydła w gospodarstwach rolnych prowadzących towarową produkcję mleka, a Paulina zajmuje się administrowaniem firmą. Oboje są absolwentami Wydziału Rolnictwa Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży (obecnie Międzynarodowa Akademia Sztuk Stosowanych w Łomży). Obecnie Daniel Tyborowski jest doktoratem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy!