photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10

Oferta pracy

środa 22.11.2023

logo top agrarWIODĄCE CZASOPISMO ROLNICZE z siedzibą w Poznaniu

poszukuje od zaraz Panią/Pana:

DZIENNIKARZA/REDAKTORA

specjalistę ds. produkcji zwierzęcej

Od kandydatów oczekujemy:

– ukończonych studiów zootechnicznych lub weterynaryjnych

– znajomości rolnictwa i agrobiznesu – produkcji mleka, żywca

– zorientowania w problematyce życia na wsi

– łatwości w nawiązywaniu kontaktów

– umiejętności jasnego formułowania myśli i redagowania tekstów

– prawa jazdy kat. B i doświadczenia za kierownicą

– mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie

– ciekawe i ambitne zadania

– pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze

Jeśli Pan/Pani widzi siebie w naszym zespole – prosimy niezwłocznie wysłać list motywacyjny wraz z życiorysem na adres:

Redaktor Naczelny top agrar Polska

ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań,

e-mail: sekretariat@topagrar.pl

PRACA_zwierzeta_88x125mm_02.11.23

Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie