Wizyta Doktoranta w nowych obiektach fermy indyków – Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.

wtorek 31.10.2023

1200px-Big_Dutchman_Logo.svgW dniu 27 października 2023 r. absolwent naszego Wydziału, a obecnie doktorant realizujący swoje badania w Katedrze Hodowli Zwierząt Instytutu Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie Pan mgr. inż. Jakub Urban miał przyjemność uczestniczyć w pokazowym otwarciu dwóch z ośmiu nowopowstałych obiektów należących do fermy Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o., Ferma Drobiu Łączka. Pełne otwarcie pozostałych sześciu budynków przynależących do kompleksu planowane jest w marcu przyszłego roku. Z założenia jedne z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych budynków tego typu w Polsce mają docelowo posłużyć do odchowu oraz późniejszego tuczu indyczek. Realizacja wizyty była możliwa dzięki wieloletniej współpracy Wydziału z firmą Big Dutchman Polska Sp. z o.o., która będąc jednocześnie odpowiedzialna za kompleksowe wyposażeni obiektów zorganizowała spotkanie pokazowe dla swoich odbiorców. Firma Big Dutchman Polska Sp. z o.o. projektuje i wykonuje systemy karmienia i wyposażenie budynków inwentarskich, umożliwiające chów trzody chlewnej i drobiu. Już od 1938 r. oferuje rozwiązania praktyczne, przyjazne dla środowiska, przystosowane do przyszłych potrzeb swojch klientów oraz pozwalające obniżyć rosnące koszty produkcji. Big Dutchman Polska Sp. z o.o. jest uznanym na rynku liderem całej branży. W ponad 100 krajach na pięciu kontynentach. Nazwa firmy kojarzy się z długotrwałą i wysoką jakością oraz szybką obsługą i niezrównaną specjalistyczną wiedzą.  Firma Big Dutchman Polska Sp. z o.o. od lat wspiera proces dydaktyczny Wydziału, dzięki czemu nasi studenci oraz doktoranci mają możliwość zapoznać się ze specyfiką produkcji i działalnością firmy oraz podziwiać nowopowstałe obiekty, za których wyposażenie odpowiada Big Dutchman Polska Sp. z o.o.

1698751393421 1698751393428
1698751393438 1698751393455