Nagroda KNZiA PAN dla Pani Prof. dr hab. Anny Rekiel

sobota 14.10.2023

KNZiA PAN logoW dniu 12 października 2023 r. w Pałacu S. Staszica w Warszawie odbyło się XIII plenarne posiedzenie Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk (kadencja 2020-2024), na którym Przewodniczący KNZiA PAN Prof. dr hab. Tomasz Szwaczkowski oraz Członek Prezydium KNZiA PAN Prof. dr hab. Sylwester Świątkiewicz uroczyście wręczyli nagrodę KNZiA PAN w 2023 roku Pani Prof. dr hab. Annie Rekiel z Instytutu Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nagrodę przyznano za podręcznik akademicki pt. „Dzikie świniowate. Biologia, znaczenie w środowisku, zarządzanie populacją”. Zgodnie z Regulaminem Nagrody KNZiA PAN laureatka wygłosiła referat prezentujący osiągnięcie.  Serdecznie gratulujemy!!!

Resized_IMG-20231013-WA0015
nagroda AR