Wyróżnienia za działalność badawczo-rozwojową

wtorek 30.05.2023

sggwRektor SGGW prof. dr hab. Michał Zasada spotkał się z pracownikami wyróżnionymi za zaangażowanie w działalność badawczo-rozwojową i osiągnięcia, które znacząco wpływają na rozwój i prestiż SGGW. Wraz z gratulacjami i podziękowaniami od Władz Uczelni naukowcy otrzymali decyzje o przyznaniu im zwiększonego wynagrodzenia zasadniczego przez okres 12 miesięcy w ramach Motywacyjnego Systemu Wynagradzania Pracowników SGGW. System wprowadzono w Uczelni w 2017 r. Z Instytutu Nauk o Zwierzętach wyróżnienie otrzymali Pan dr hab. Maciej Kamaszewski, prof. SGGW i Pan dr Daniel Klich. Serdecznie gratulujemy.

wyróżnieni-2023