Motywacyjny System Wynagradzania Pracowników SGGW

czwartek 20.04.2023

sggw_budynek23-1Uprzejmie informujemy, że JM Rektor SGGW prof. dr hab. Michał Zasada przyznał  okresowe zwiększenie wynagrodzenia zasadniczego w 2023 r. w ramach Motywacyjnego Systemu Wynagradzania Pracowników SGGW nauczycielom akademickim z naszego Instytutu: Panu dr. hab. Maciejowi Kamaszewskiemu, prof. SGGW oraz Panu  dr. Danielowi Klichowi. Serdecznie gratulujemy!

Motywacyjny System Wynagradzania Pracowników SGGW został wdrożony w 2017 r. Jego celem jest finansowe wspieranie i wyróżnianie pracowników, których osiągnięcia znacząco wpływają na rozwój SGGW i przyczyniają się do wzrostu jej prestiżu na forum krajowym i międzynarodowym. Funkcjonowanie systemu polega na okresowym zwiększeniu wynagrodzenia zasadniczego pracowników SGGW przez kolejnych 12 miesięcy.