Wyjazd do hodowli mącznika młynarka (firma Ovad) w Kętrzynie

piątek 31.03.2023

wyjazdSerdecznie zapraszamy na wyjazd do hodowli mącznika młynarka (firma Ovad) w Kętrzynie. Na miejscu poza zwiedzaniem hodowli planujemy również ognisko (jeśli pogoda pozwoli).

W drodze powrotnej odwiedzimy Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, gdzie przeprowadzane są również badania naukowe na owadach karmowych. Opowie o nich prof. Michał Krzyżaniak.

Wyjazd odbędzie się 14.04 o godz. 8:00 spod Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt, powrót planowany jest około godziny 19:00.

Koszt wyjazdu 20zł.

Ilość miejsc ograniczona, potwierdzeniem zapisu będzie mail do Państwa z informacją o danych do przelewu. https://docs.google.com/forms/d/1LGU-ThNNlF5Ps9AZ6l1FYRoFcMNJHfw6i4-hAOI1w8M

Zapisy trwają do 09.04.23

Zapraszamy!