DZIEŃ OTWARTY NA SGGW – 4 marca 2023

piątek 3.03.2023

dzieńotwartySGGWZapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do odwiedzenia naszej uczelni. To doskonała okazja, aby spotkać swoich przyszłych kolegów studentów oraz wykładowców, dowiedzieć się na jakich kierunkach można u nas studiować, jak dostać się na wymarzony kierunek, dokąd podczas studiów można wyjechać na stypendium zagraniczne, a także jak wygląda życie studenckie na naszym  kampusie w sercu Ursynowa.

Od godziny 9.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Nowoursynowskiej 161 do dyspozycji kandydatów i rodziców będzie 14 stoisk wydziałowych, gdzie nasi pracownicy i studenci odpowiedzą na wszystkie pytania. Na stoiskach naszych zespołów artystycznych oraz Akademickiego Związku Sportowego będzie można dowiedzieć się, jak w SGGW rozwijamy wszelkie pasje naszych studentów, a Biuro Współpracy Międzynarodowej wraz z załogą WePoint opowiedzą o naszych aktywnościach międzynarodowych.

Program Dnia Otwartego: https://www.sggw.edu.pl/dzien-otwarty/

informator_SGGW_2023_2024_net