Gość na Wydziale: lek wet. Kacper Kowalczyk

piątek 16.12.2022

kacperK1W dniu 5 grudnia 2022 r. gościliśmy na Wydziale Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt na zajęciach z przedmiotu „Trendy w hodowli zwierząt” realizowanego dla studentów kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich studiów stacjonarnych II stopnia Pana Kacpra Kowalczyka, lekarza weterynarii. Pan doktor specjalizuje się w chorobach zwierząt nieudomowionych, obecnie pracuje w specjalistycznej przychodni weterynaryjnej Kajman.

Lek. wet. Kacper Kowalczyk opowiedział o najczęstszych problemach zdrowotnych, objawach chorobowych gryzoni i królików oraz sposobach ich zapobiegania, rozpoznania i leczenia.

p.K.Kowalczyk1