Dni SGGW – uroczystość wręczenia odznaczeń, medali i dyplomów

czwartek 26.05.2022

DNI_SGGW_2022-51-768x512Podczas uroczystości, która odbyła się 20 maja 2022 r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, wręczone zostały odznaczenia państwowe i resortowe, Medal Instytutu Agronomicznego w Marymoncie, Odznaka Honorowa „Za Zasługi dla SGGW”, dyplomy doktorom habilitowanym i doktorom. Studenci SGGW otrzymali dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2021/2022.

Rektor SGGW prof. dr hab. Michał Zasada powiedział: Nasza uroczystość to szczególna chwila dla nowo promowanych doktorów i doktorów habilitowanych oraz wyróżnionych odznaczeniami państwowymi, resortowymi i odznakami honorowymi pracowników i współpracowników Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego […]. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego to wspólnota pracowników, doktorantów i studentów, której działania są ważnym elementem rozwoju potencjału naukowego i dydaktycznego Uczelni, zaś sukcesy – budują jej markę i prestiż. Dlatego tak ważny jest każdy przedstawiciel akademickiej wspólnoty – zarówno naukowiec, którego badania przynoszą naukowy przełom, jak wszyscy, którzy z nim współpracują, tę pracę mu ułatwiając i organizując. Nasza społeczność wytrwale pracuje na sukces naszej Alma Mater. Z zapałem realizuje akademickie idee, „kultywuje bogate tradycje, a z ich najlepszych wskazań czerpie wzory służby społeczeństwu, dbając o zachowanie postępowych idei i zwyczajów akademickich” […] Gratulując wszystkim Państwu dotychczasowych dokonań, życzę pomyślnej realizacji wszelkich zamierzeń i planów oraz sukcesów w życiu osobistym.

Dyplom doktora habilitowanego w dyscyplinie zootechnika i rybactwo otrzymała Pani dr hab. Małgorzata Maśko.

Dyplom doktora w dziedzinie nauk rolniczych, w dyscyplinie zootechnika i rybactwo:

• Magdalena Fajkowska (dyplom uznania)
  • Maciej Jakub Janus
  • Ganna Sych
  • Aleksandra Haska
  • Aleksandra Kalińska-Łukasiewicz (dyplom uznania)

Medal brązowy za długoletnią służbę otrzymała Pani dr hab. Dorota Tumialis.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!