Zaproszenie na wykład

wtorek 24.05.2022

alpaki_3Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Gospodarskich INZ SGGW zaprasza na wykład otwarty pt.: „Ocena wartości hodowlanej alpak na przykładzie Peru i Niemiec” , który odbędzie się 30.05.2022r. (poniedziałek) o godz. 18:00 na Wydziale Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt SGGW (budynek 23) w Sali 1099.  Wykład poprowadzi dr inż. Anna Morales Villavicencio – miłośniczka i pasjonatka lam oraz alpak, autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz pierwszej w Polsce książki o alpakach („Chów alpak” Wydawnictwo Multico). Pani Anna Morales Villavicencio jest absolwentką Wydziału Zootechnicznego SGGW w Warszawie, a obecnie prowadzi badania naukowe dotyczące alpak, głównym obszarem badań są wskaźniki produkcyjne tych zwierząt oraz wykorzystanie lam i alpak w agroturystyce, rekreacji, alpakoterapii.

logo