Dni SGGW 2022

wtorek 24.05.2022

dni_sggw_baner_top_strona-1980x631Dni SGGW 2022 już za nami. Tysiące osób odwiedziły kampus Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, szczególnie w piątek 20.05., bo pogoda dopisała. Bardzo dużo osób w różnym wieku odwiedziło nasze stoisko. Niestety, ze względu na zakwalifikowanie m. st. Warszawy jako obszaru objętego wścieklizną, obowiązywał nas zakaz pokazywania zwierząt gatunków wrażliwych na chorobę. Dlatego nie można było zobaczyć w tym roku pokazów wyszkolenia psów policyjnych, psów ratowniczych, psów rasowych, nie będzie myszy, owiec i kóz. Na stoisku naszego Wydziału/Instytutu można było zobaczyć różne gatunki drobiu, kury ras ozdobnych, przepiórki, zwierzęta egzotyczne i ryby. Był pokaz wyszkolenia koni policyjnych (sobota, godz. 13,00 za pasieką).

Zapraszamy do obejrzenia galerii!