Pająki i skorpiony w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

wtorek 26.04.2022

zywe-pajaki-i-skorpiony-w-centrum-kultury_575076_3Franciszek Mika jestem studentem I roku na kierunku „Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich” na naszym Wydziale i  aktywnym członkiem Koła Naukowego Atlas. Jest zafascynowany życiem pająków i skorpionów, co udowodnił na wystawie zorganizowanej w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, chociaż jego miłością jest rząd Blattodea. W niedługim czasie Franciszek Mika będzie uczestniczył w Międzynarodowej Konferencji Entomologicznej w Barcelonie. Swoją pasją podzielił się z uczniami Liceum LXXXI im. Aleksandra Fredry, których serdecznie zapraszamy na organizowane w maju Dni SGGW.

zdj. Joanna Młynarczyk

zywe-pajaki-i-skorpiony-w-centrum-kultury_575071_3 zywe-pajaki-i-skorpiony-w-centrum-kultury_575089_3
zywe-pajaki-i-skorpiony-w-centrum-kultury_575082_3 zywe-pajaki-i-skorpiony-w-centrum-kultury_575074_3