Gość na Wydziale: hodowca kotów Via-Noctruna*PL

poniedziałek 4.04.2022

cropped-ufp3W dniu 30 marca 2022 r. gościliśmy na Wydziale na zajęciach z przedmiotu „Hodowla kotów rasowych” realizowanego dla studentów kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich studiów stacjonarnych I stopnia Pana Marcina Mańka, członka zarządu Unii Felinologii Polskiej oraz właściciela hodowli kotów syjamskich i orientalnych Via-Noctruna*PL. Podczas zajęć została przybliżona studentom wiedza nt. wymagań formalno-prawnych założenia hodowli i wyznaczaniu głównego celu hodowlanego; ponadto przedstawiona została historia federacji felinologicznych oraz ich struktury i zasady funkcjonowania.

Składamy podziękowania Naszemu Gościowi za poświęcony czas, podzielenie się wiedzą oraz swoim praktycznym doświadczeniem ze studentami Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt.

1649059590826
1649059544758