Kanał SGGW Science obchodzi 2-gie urodziny

czwartek 24.03.2022

Science-sggwSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie stworzyła 2 lata temu (25.03.2020r.) odrębny kanał na YouTube – “Nauka / Science SGGW“, na którym wszyscy zainteresowani znajdą ciekawe informacje z różnych dziedzin nauki. Pandemia COVID-19 spowodowała przejście na formę zdalną nauczania w SGGW. Materiały wykładowe i ćwiczeniowe przygotowane przez TV SGGW i prezentowane na kanale SGGW Science wspomagają nauczycieli akademickich w prowadzeniu zajęć. Zaletą wykładów on-line jest ich dostępność – o każdej porze i z każdego miejsca można zdobywać nowe informacje i poszerzać swoją wiedzę. Kanał SGGW Science relacjonuje także ważne wydarzenia z życia Uczelni i konferencje, przygotował również informacje o ofercie edukacyjnej wszystkich kierunków studiów prowadzonych na SGGW. Uczelnia zaprasza do subskrybowana SGGW SCIENCE na platformie YouTube.

Serdecznie gratulujemy Majce i Jackowi sukcesów kanału SGGW Science i dziękujemy za ich codzienną wielogodzinną pracę, by publikowane materiały były jak najlepsze. Życzymy też dalszych sukcesów na SGGW.

25.03.