Warsztaty dla Doktorantów – „Badania naukowe w czasie pandemii”

środa 9.03.2022

które odbędą się w dniu 12 maja 2022 r. i są inicjatywą mającą na celu stworzenie płaszczyzny pozwalającej na poszerzenie wiedzy o prowadzeniu badań naukowych.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z realnym zagrożeniem zarażenia wirusem COVID-19, Komitet Organizacyjny Warsztatów podjął decyzję o organizacji wydarzenia w formie on-line za pośrednictwem platformy MS Teams.

Warsztaty mają charakter tematyczny i dotyczą przede wszystkim szeroko rozumianych badań na zwierzętach.

W ramach Warsztatów Doktoranci będą brali udział w przygotowanych przez prelegentów wykładach z zakresu pracy naukowej.

Uczestnictwo w Warsztatach jest bezpłatne.

Uczestnicy po zakończeniu warsztatów otrzymają Certyfikaty uczestnictwa, które zostaną rozesłane w ciągu 7 dni od zakończenia Warsztatów.

Warsztaty odbędą się będą w godzinach 10:00-16:30.

Terminy obligatoryjne:

Rejestracja do 1 maja 2022 r.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem chęci uczestnictwa w Warsztatach oraz akceptacją Regulaminu Warsztatów.

Szczegóły i rejestracja na stronie:

Masz pytania? Chętnie odpowiemy: warsztatyinz@sggw.edu.pl

Harmonogram Warsztatów

12 maja 2022 r. – platforma MS Teams

Godz. 10:00

Otwarcie

Godz. 10:15 – 11:45

„Doświadczenia na zwierzętach – projektowanie i aspekty formalne” – Dr inż. Monika Mikulska, SGGW

Godz. 11:50 – 13:20

„Statystyczne aspekty planowania eksperymentów na zwierzętach oraz interpretacja i prezentacja wyników” – Prof. dr hab. Marek Łukaszewicz, Instytut Genetyki i Biotechnologii Zwierząt PAN w Jastrzębcu

Przerwa: 13:30 – 14:00

Godz. 14:00 – 15:30