Ми з вами

czwartek 24.02.2022

razem_z_ukraina_Obszar-roboczy-1SGGW ze studentkami i studentami z Ukrainy. Szanowne Studentki, Szanowni Studenci!

Wybraliście SGGW, przeprowadziliście się z Ukrainy do Polski, żeby tu studiować i rozwijać się. To powinien być dla Was wspaniały i radosny czas. Niestety z powodu dzisiejszego bezprecedensowego ataku na Waszą Ojczyznę – tak nie jest.

Jesteście integralną częścią naszej społeczności akademickiej i ze swojej strony zapewniam, że SGGW jest Waszą uczelnią, ale też bezpiecznym domem.

W obliczu tej niezrozumiałej sytuacji wyrażam ogromne ubolewanie i jestem z Wami! My wszyscy jesteśmy z Wami, Ми з вами!

Michał Zasada
rektor SGGW

SGGW єднається з українськими студентками та студентами. Дорогі студентки, Дорогі студенти,

Ви обрали SGGW, переїхали з України в Польщу щоб тут навчатися та розвиватися. Це мав би бути для Вас чудовий та радісний час. На жаль, через сьогоднішню безпрецедентну атаку на Вашу Батьківщиу – так не є.

Ви – невід’ємна частина нашої академічної спільноти і я зі свого боку запевняю Вас що SGGW це Ваш університет і безпечний дім.

Зіткнувшись з цією незрозумілою ситуацію, висловлюю великий жаль – я з Вами! Ми всі з Вами!

Michał Zasada
ректор SGGW