Spotkanie Koła Naukowego HZG w dniu 4.11.2021r.

piątek 5.11.2021

Bardzo dziękujemy za udział w spotkaniu wszystkim przybyłym studentom oraz opiekunom sekcji działających w ramach Koła Naukowego Hodowców Zwierząt Gospodarskich.

Wspaniale jest znów wrócić do stacjonarnej formy spotkań. Mamy wiele ciekawych pomysłów oraz pełen zasób energii do działania w roku akademickim 2021/2022!

Miło jest nam także poinformować, że podczas spotkania wybrany został nowy zarząd KNHZG:

– Prezes: Wiktor Bendowski,

– Wiceprezes: Urszula Sikorska,

– Sekretarz i Koordynator ds. Social Mediów: Patrycja Ciborowska,

– Koordynator ds. Nauki: Anna Zalewska,

– Koordynator ds. Współpracy: Jakub Karwacki.

Dziękujemy ustępującemu prezesowi – Jakubowi Urbanowi – za zaangażowanie, pomoc w realizacji wspólnych celów i przekazaną wiedzę i doświadczenie.
Podziękowania składamy na ręce głównego opiekuna KNHZG będącego jednocześnie opiekunem Sekcji Hodowców Drobiu- Pani dr hab. Monice Michalczuk, prof. SGGW oraz opiekunom poszczególnych sekcji:

– dr inż. Małgorzacie Maśko (Sekcja Hodowców Koni),

– dr inż. Marcinowi Sońcie (Sekcja Hodowców Trzody Chlewnej),

– dr inż. Marcinowi Świątkowi (Sekcja Hodowców Małych Przeżuwaczy),

– mgr inż. Grzegorzowi Grodkowskiemu (Sekcja Hodowców Bydła).

Dzięki Państwa wsparciu studenci przynależący do KNHZG mogą prężnie działać i rozwijać się.
Dodatkowo dziękujemy nowym członkom KNHZG za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że praca w Kole pomoże Wam nabrać rozpędu w pracy naukowej i da jeszcze większą motywację do działania.
Słowa uznania kierujemy także do Pani dr Agnieszki Boruty, która przygotowała dla Nas wspaniały poczęstunek w postaci własnoręcznie wytworzonych kozich serów i chleba.
Do zobaczenia już niebawem!

KNHZG 1
KNHZG 2