Laureaci Nagrody Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN

środa 21.07.2021

PANlogoKomisja Nagrody KNZiA rekomendowała osiągnięcie naukowe pt. TECHNOLOGIE POZWALAJĄCE NA ISTOTNE OBNIŻENIE EMISJI GAZÓW CIEPLARNIANYCH, AZOTU I FOSFORU DO ŚRODOWISKA NATURALNEGO BEZ NEGATYWNEGO WPŁYWU NA WYNIKI PRODUKCYJNE DROBIU do wyróżnienia.

W skład tego zespołu wchodzą: dr Anna Arczewska-Włosek (IZ-PIB w Krakowie), prof. dr hab. Adam Cieślak (UP w Poznaniu), dr hab. Aleksandra Drażbo (UWM w Olsztynie), dr Karolina Ferenc (SGGW w Warszawie), prof. dr hab. Damian Józefiak (UP w Poznaniu), dr hab. Artur Jóźwik (IBiGZ PAN w Jastrzębcu), prof. dr hab. Jerzy Juśkiewicz (IRZiBŻ PAN w Olsztynie), dr hab. Małgorzata Kasprowicz-Potocka (UP w Poznaniu), dr inż. Bartosz Kierończyk (UP w Poznaniu), prof. dr hab. Krzysztof Kozłowski (UWM w Olsztynie), dr hab. Andrzej Łozicki (SGGW w Warszawie), dr hab. Monika Łukasiewicz (SGGW w Warszawie), prof. dr hab. Dariusz Mikulski (UWM w Olsztynie), mgr Gao Min (UP w Poznaniu), prof. dr hab. Katarzyna Ognik (UP w Lublinie), prof. dr hab. Ewa Sawosz (SGGW w Warszawie), dr Anna Stępniowska (UP w Lublinie), dr hab. Nina Strzałkowska (IBiGZ PAN w Jastrzębcu), prof. dr hab. Małgorzata Szumacher (UP w Poznaniu), prof. dr hab. Sylwester Świątkiewicz (IZ-PIB w Krakowie), dr Anita Zaworska-Zakrzewska (UP w Poznaniu) oraz prof. dr hab. Zenon Zduńczyk (IRZiBŻ PAN w Olsztynie).

Wniosek został zaakceptowany przez Komitet na posiedzeniu w dniu 10 czerwca br. Gratulujemy laureatom! Serdecznie gratulujemy Pani dr hab. Monice Łukasiewicz-Mierzejewskiej (prof. SGGW) i Panu dr hab.  Andrzejowi Łozickiem (prof. SGGW) sukcesu!