Seminarium Owczarskie „Stan i perspektywy rozwoju owczarstwa w Polsce”

sobota 10.07.2021

logoWrocławW imieniu komitetu organizacyjnego serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium Owczarskim nt. „Stan i perspektywy rozwoju owczarstwa w Polsce” połączonym z jubileuszem 10-lecia owczarni dydaktycznej w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach oraz uroczystym odsłonięciem tablicy związanej z nadaniem owczarni prof. dr. hab. Piotra Nowakowskiego. Seminarium stanowić będzie doskonałą okazję do spotkania naukowców i praktyków związanych z szeroko pojętą produkcją owczarską, w celu wspólnej dyskusji nad stanem i przyszłością owczarstwa nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale również całego kraju.

Data: 7 września 2021

Miejsce: Stacja Badawczo-Dydaktyczna w Swojczycach UPWr, Wrocław

Plan ramowy:

10.00 – Otwarcie Seminarium

10.30 – prezentacja sylwetki prof. dr hab. Piotra Nowakowskiego

11.00 – odsłonięcie tablicy, wystąpienia gości

12.00 – 12.30 – przerwa kawowa

12.30 – 15.00 – część seminaryjna – wykłady zaproszonych gości

15.00 – obiad

Z przyczyn organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Seminarium do dnia 15.08.2021 na adres mailowy Sekretarza seminarium,

dr inż. Anny Wyrostek: anna.wyrostek@upwr.edu.pl

Uprzejmie informujemy, że ewentualne noclegi należy rezerwować we własnym zakresie.

Proponowane hotele:

Zaproszenie seminarium owczarskie