photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10

Oferta pracy

czwartek 4.03.2021

logoJFProducent funkcjonalnych suplementów diety dla bydła zatrudni:

PRODUCT MANAGERA

  1. rozwoju sprzedaży dedykowanej linii produktów

 Opis stanowiska pracy:

– Rozwój linii produktów dedykowanych dla bydła mlecznego poprzez szkolenia, uczestnictwo w spotkaniach branżowych oraz inne formy komunikacji

– Szkolenia produktowe obejmujące dział sprzedaży w kraju i kontrahentów zagranicznych

– Merytoryczne wsparcie rejestracji produktów poza EU

– Przygotowywanie materiałów wykorzystywanych podczas prezentacji, szkoleń oraz w nowoczesnych kanałach komunikacji

Wymagania:

– Wyższe wykształcenie o profilu zootechnicznym lub weterynaryjnym

– Znajomość prawa paszowego

– Wiedza związana z żywieniem mineralnym i chorobami metabolicznymi u bydła

– Komunikatywność i umiejętność prowadzenia prezentacji publicznych oraz szkoleń

– Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

– Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– Konkurencyjne warunki płacowe uzależnione od osiąganych wyników

– Samochód i inne narzędzia pracy

CV ze zdjęciem proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj podając w temacie Product Manager

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. Zm.).Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie