SZCZEPIENIA dla osób do 69 roku życia

niedziela 28.02.2021

mniejszy_bigstock-Male-Doctor-Holding-Syringe-Ma-395946635-620x500oZgodnie z  komunikatem opublikowanymi w systemie POL-on w dniu 26 lutego 2021 r. szczepienia zostały rozszerzone dla osób w wieku do 69 rokuTermin zapisu dla Pracowników SGGW  –  do 2 marca 2021 r. – godz. 24:00.

Osobami uprawnionymi do zapisania na szczepienie są: nauczyciele akademiccy urodzeni od dnia 1.01.1952 r., wszyscy doktoranci i inne osoby prowadzące zajęcia na SGGW (w oparciu o umowę cywilnoprawną trwającą i zarejestrowaną w Kwesturze w dniu 2.03.2021).

Na podstawie Komunikatu do zapisu na szczepienia nie są uprawnieni pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi (nawet jeśli uczestniczą w zajęciach).

Bardzo proszę o nie rejestrowanie się osób nie spełniających kryteriów zapisu.

Jeśli spełniasz kryteria i wyrażasz wolę poddania się szczepieniu proszę o wypełnienie do 2 marca 2021 r. do godz. 24:00  formularza zamieszczonego pod linkiem:

Bardzo proszę o niewypełnianie formularza przez osoby niespełniające kryteriów oraz osoby, które zgłosiły się w poprzednim naborze i zostały zakwalifikowane na szczepienie.

Dodatkowe informacje:

•  Lista zapisanych osób zostanie przekazana do OPI PIB przez system POL-on, skąd zostanie przekazana do NFZ i punktów szczepień.
  • Brak jest możliwości indywidualnego wyboru punktu szczepienia. Zgodnie z wytycznymi MEiN Rektorzy mogą proponować miejsca szczepień wyłącznie według wykazu punktów szczepień, który zostanie przekazany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
  • Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej uczelni lub współpracuje z więcej niż jedną uczelnią, może zgłosić się do szczepienia tylko w jednej uczelni, która jest podstawowym miejscem zatrudnienia.
  • Kontakt z punktu szczepień nastąpi na podany w formularzu numer telefonu lub poprzez instytutowego koordynatora ds. szczepień.
  • Pracownicy Uczelni niebędący nauczycielami akademickimi będą mieli możliwość zaszczepienia w późniejszym terminie. O terminie i sposobie rejestracji będziemy informować.

Wojciech Motelski

Zastępca Kanclerza – Dyrektor Ekonomiczny