Wyniki XLVII Przeglądu Dorobku Kół Naukowych

wtorek 15.12.2020

zaktualizowana_grafika-620x500oOrganizatorzy serdecznie dziękują za udział w XLVII Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tegoroczny PDKN odbywał się online. Organizatorem było Koło Naukowe Żywieniowców, działające przy Wydziale Żywienia Człowieka. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku wszystkie prezentację odbędą się za pośrednictwem MS Teams. Gratulujemy zaangażowania w realizację projektów naukowych w ramach działalności Kół Naukowych. Winszujemy sukcesu laureatom, opiekunom naukowym projektów, opiekunom kół naukowych oraz życzymy wszelkiej pomyślności podczas przyszłorocznej konferencji.

Przegląd1