photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Praktyki w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie

środa 10.06.2020

logoWNZSzanowni Państwo

uprzejmie informuję, że praktyki w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie będą się odbywać zgodnie z  harmonogramem i w terminach przez Państwa wybranych. Jednocześnie przypominam, że  Praktyki odbywają się w cyklu tygodniowym, tzn. zaczynają się w poniedziałki, a kończą w piątki (praca w tygodniu; weekendy i święta wolne).

Godziny pracy: 7.30 – 15.30.

 

Praktyka rozpoczyna się obowiązkowym wewnętrznym szkoleniem ogólnym BHP – zbiórka w poniedziałek w uzgodnionym terminie rozpoczęcia praktyki o godz. 7.50 przy bramie głównej ZOO na ul. Ratuszowej 1/3 (od strony Parku Praskiego).

Po szkoleniu BHP, które trwa ok. 1 godziny, oraz po szkoleniu organizacyjnym (również około 1 godziny) praktykanci przystępują do pracy w uzgodnionych Sekcjach – proszę przynieść ze sobą tego dnia ubranie robocze – wygodne, przewiewne i schludne  tj. t-shirty, spodnie, szorty minimum do pół uda, buty kryte typu trekkingowego lub adidasy,
kurtki p-deszczowe, kalosze, czapki z daszkiem itp. (niedopuszczalne szorty kończące się za pośladkami, strój plażowy, koszulki na cienkich ramiączkach, sukienki/spódnice, KLAPKI, sandałki itp.). Studenci reprezentują w tym okresie Ogród Zoologiczny i muszą dbać o jego wizerunek.

Studenci muszą mieć aktualne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) – Zoo nie ubezpiecza.

W sprawach organizacyjnych proszę się kontaktować z Panią Marią Krakowiak – m.krakowiak@zoo.waw.pl

Z poważaniem

dr inż. Krzysztof Głowacz

Koordynator ds. Praktyk na kierunku HIOZTID


Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie