Konkurs CloudNine

poniedziałek 24.06.2019

cloudNineW ramach konkursu CloudNine, sygnalizujemy wyzwanie: potencjał w lepszym (bardziej praktycznym) wykorzystaniu czasu i pracy studentów (80 mln godzin pracy nad pracami dyplomowymi rocznie nie ma praktycznego zastosowania). W ramach stworzonej przy Konkursie Kapituły, wyławiać będziemy najlepsze prace dyplomowe, najlepsze pomysły na zadane przez firmy pytania i zagadnienia oraz mierzyć się z wyzwaniem w formule Hackatonu. Chcemy, żeby było to bardzo dynamiczne wydarzenie z którego kadra menadżerska czerpać będzie inspirację i energię, a najlepsi studenci kontakty. Wydarzenie zakończy koktajl przedstawicieli biznesu ze wszystkimi finalistami różnych kategorii konkursowych.

Cel

Konferencja CloudNine jest skierowana do młodych, ambitnych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z obszarem SCM & Industry 4.0.  Jej celem jest identyfikacja i eksponowanie wyjątkowych talentów oraz wsparcie ich startu na rynku zawodowym. CloudNine łączy wiedzę i umiejętności, których potrzebuje świat biznesu z wykształceniem i zdolnościami zdobytymi przez studentów na studiach.

Korzyści dla Studentów:

–      Szansa na pokazanie swoich umiejętności oraz talentów, które pozwolą zaistnieć w świecie biznesu;

–       Zaprezentowanie innowacyjnych pomysłów na start-upy, które będą miały możliwość ujrzeć światło dzienne przed najważniejszymi ludźmi z branży oraz zdobyć szansę na wsparcie finansowe;

–       Nawiązanie cennych kontaktów z potencjalnymi pracodawcami, które otworzą drogę do budowania wymarzonej kariery zawodowej;

–       Szansa na zdobycie atrakcyjnych i wartościowych nagród;

Korzyści dla Biznesu:

–       Dostęp do najlepszych młodych talentów, których wyróżnia wiedza, ambicja, pasja i zaangażowanie;

–       Dostęp do nowych, świeżych pomysłów rozwiązań aktualnych problemów występujących w przedsiębiorstwie opracowanych przez studentów;

–       Wizerunek przedsiębiorstwa jako zaangażowanego i zainteresowanego  budowaniem praktycznych kompetencji przyszłej kadry;

–       Szansa na zdobycie udziałów innowacyjnych start-upów poprzez ich wsparcie finansowe

Aby dowiedzieć się więcej na temat projektu, zachęcamy do zapoznania się z załączoną prezentacją, zapraszamy również na stronę:

http://cloudnine.com.pl/, a w razie pytań kontakt:

Wiktoria GałeckaCloudNine Office Coordinatorp. +48 793 680 308e. wiktoria.galecka@psml.pl

Polish Supply Management Leaders

Prezentacja_CloudNine_PSML