IX Międzynarodowe Sympozjum Rolnicze „AGROSYM 2018″

wtorek 27.03.2018

agrosym_logo_2018Uniwersytet w Sarajewie, Wydział Rolniczy (Bośnia i Hercegowina), Uniwersytet w Belgradzie, Wydział Rolniczy (Serbia) oraz Międzynarodowy Agronomiczny Instytut w Bari (CIHEAM-IAMB) (Włochy) we współpracy z 24 Instytucjami naukowymi i badawczymi mają zaszczy zaprosić na  IX Międzynarodowe Sympozjum Rolnicze „AGROSYM 2018″, które odbędzie się na Górze Jahorina (niedaleko Sarajewa) w terminie 4-7 października 2018r. Zakres tematyczny Agrosym 2018 obejmuje następujące zagadnienia: (1) produkcję roślinną, (2) ochronę roślin i bezpieczeństwo żywności, (3) rolnictwo ekologiczne,(4) ochronę środowiska i zarządzanie zasobami naturalnymi, (5) chów zwierząt, (6)rozwój obszarów wiejskich i ekonomikę rolnictwa oraz (7) leśnictwo i ekonomikę leśnictwa.  IX edycja Sympozjum będzie miała miejsce we hotelu Termag, usytuowanym na Górze Jahorina, niedaleko Sarajewa. W 2017 r., podczas czterodniowego VIII Sympozjum, które odbyło się w terminie 5-8 października, powitaliśmy ponad 1200 uczestników z ponad 85 państw, którzy zaprezentowali ponad 1300 prac.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Sympozjum i zaprezentowania wyników Państwa niepublikowanych dotąd badań. Językiem oficjalnym Sympozjum jest język angielski. Termin rejestracji i nadsyłania streszczeń upływa 20 kwietnia 2018 r.  Komitet Naukowy AGROSYM 2018 przewiduje przyznanie wyróżnienia dla najlepszego artykułu oraz prezentacji posterowej. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat.

Oficjalna strona Sympozjum: http://www.agrosym.rs.ba/index.php/en/

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt:

dr Sinisa Berjan, e-mail: agrosym2018@gmail.com

Uniwersytet w Sarajewie, Wydział Rolniczy, Bośnia i Hercegowina