XV Międzynarodowa Konferencja Młodych Badaczy

sobota 24.02.2018

imageZapraszamy do wzięcia udziału w XV Konferencji Młodych Badaczy (XVth Conference of Young Researchers), która odbędzie się w Centrum Biznesowym FORT, w Warszawie przy ul. Modlińskiej 310/312, w dniach 26-28 wrzesnia 2018r. Jest to konferencja o zasięgu międzynarodowym, której tematem wiodącym jest rola żywienia oraz czynników środowiskowych w procesach fizjologicznych, biochemicznych oraz molekularnych w organizmach zwierząt.
Uczestnikami konferencji mogą być młodzi pracownicy naukowi, doktoranci i studenci.
Organizatorami konferencji są młodzi naukowcy z:
– Instytutu Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego,Polskiej Akademii Nauk;
– Katedry Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej, Wydziału Medycyny
Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu;
– Katedry Żywienia i Dietetyki Zwierząt, Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularze zgłoszeniowe
dostępne są na oficjalnej stronie www.youngresearchers2018.com
Modlińska