Gość na Wydziale: firma Spanvall

piątek 26.01.2018

logoSpanvallW dniu 25 stycznia 2018r. w ramach przedmiotu „Intensywne systemy w produkcji zwierzęcej” realizowanego dla studentów kierunku Zootechnika studiów stacjonarnych II stopnia gościliśmy na Wydziale Panią Paulinę Bukowską-Rzezak, przedstawiciela firmy SPANVALL. Pani Paulina zaprezentowała asortyment firmy, którym są wysokiej jakości materiały ściółkowe dla drobiu. Studenci mieli możliwość zapoznania się z wynikami produkcyjnymi kurcząt i indyków utrzymywanych na ściółce z trocin roślin iglastych (Blue Spanvall) i mieszaniną trocin i torfu (Spanvall Poultry Bedding). Pani Paulina omówiła międzynarodową działalność firmy i przedstawiła historię swojej kariery zawodowej, co spotkało się z dużym zainteresowaniem studentów. Składamy serdeczne podziękowania Pani Paulinie Bukowskiej-Rzezak za podzielenie się swoją praktyczną wiedzą z naszymi studentami.

obraz1 obraz2
obraz3 obraz4