Akwarium dla Przedszkolaka

sobota 21.10.2017

15Kolejne akwarium trafiło do przedszkoli w ramach konkursu Akwarium dla Przedszkolaka!

W piątek 20 października 2017r. studenci naszego Wydziału założyli pierwsze z pięciu akwariów
z krewetkami w przedszkolach wyróżnionych w ramach konkursu Akwarium dla Przedszkolaka organizowanego podczas Warszawskich Dni Akwarystyki. Każde przedszkole biorące udział
w konkursie przygotowało pracę 3D przedstawiającą wybrane zwierzę związane ze środowiskiem wodnym. Były to m.in.  ośmiornica, krab, jeżowiec, czy postacie z bajek takie jak błazenek „Nemo”, które zrobiły niesamowite wrażenie na odwiedzających tegoroczną wystawę akwarystyczną.

Dotychczas w ramach konkursu w przedszkolach powstało ponad 10 krewetkariów. Kolejna edycja konkursu planowana jest na rok 2018.

10 11
13 17