Mistrz Edukacji 2017

poniedziałek 29.05.2017

mistrzowie-edu-2017Komisja ds. Dydaktyki Rady Uczelnianej Samorządu Studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie po raz kolejny zorganizowała plebiscyt „Mistrzowie Edukacji SGGW”. Konkurs składał się z dwóch etapów – pierwszy trwał od 19 do 26.04.2017 roku. W tym czasie studenci mieli możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego, w którym wpisywali w poszczególne rubryki, odpowiednich według nich, Kandydatów w czterech kategoriach: Mistrz Nauczania, Kół Naukowych, Motywacji oraz Oryginalności. Oprócz tego, zgłaszali kandydatów w kategorii Mistrz Wydziału, a także oceniali pracę swojego dziekanatu w skali od 1 do 5. Drugi etap odbywał się w eHMS i trwał od 8 do 14.05.2017 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się 19.05.2017 (piątek) podczas obchodów Dni SGGW.

Najlepszym Dydaktykiem Wydziału Nauk o Zwierzętach w konkursie Mistrzowie Edukacji SGGW został Pan dr Maciej Kamaszewski, Prodziekan WNZ. Serdecznie gratulujemy.

M_kamaszewski