Otwarte posiedzenie Rady Wydziału poświęcone pamięci prof. dr hab. Zygmunta Jasińskiego

piątek 12.05.2017

Ciechanowiec 017W dniu 16 maja o godz. 9.15 w Auli II odbyło się otwarte posiedzenie Rady Wydziału Nauk o Zwierzętach poświęcone pamięci prof. dr hab. Zygmunta Jasińskiego, na które zaproszona została również rodzina Zmarłego. Sylwetkę, drogę życiową i dorobek naukowy Profesora przedstawiła dr hab. Beata Madras-Majewska prof. SGGW, Jego uczennica, współpracownica i następczyni. Następnie głos zabrali: Jego Magnificencja Rektor SGGW Prof. dr hab. Wiesław Bielawski, Prof. dr hab. Jerzy Woyke, dr Ewa Popiela-Pleban w imieniu Prof. Adama Romana z Uniwersytetu Wrocławskiego i Prof. dr hab. Grażyna Topolska z Pracowni Chorób Owadów Użytkowych WMW SGGW. Pani Prof. dr hab. Wanda Olech-Piasecka, Dziekan WNZ przyjęła listy kondolencyjne z Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW, z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz z Instytutu Fizjologii i Żywienia Zwierząt PAN z Jabłonny.