Targi Hubertus Expo 2017

poniedziałek 27.03.2017

hubertus-logoW dniach 24-26 marca 2017r. odbywały się w Warszawie Targi Hubertus Expo 2017. W Targach udział wzięli studenci z Sekcji Zoologicznej Koła Naukowego Wydziału Nauk o Zwierzętach, mgr Karolina Gajewska ze Stowarzyszenia Miłośników Żubrów, studenci z Samorządu WNZ. Prezentowane były zwierzęta należące do Sekcji Zoologicznej: ptasznik kędzierzawy, wąż zbożowy, traszki, gekon, patyczaki i karaczany madagaskarskie. Dla dzieci były konkursy rysunkowe o zwierzętach dziko żyjących takich jak żubry, zające, sarny, jelenie i dziki, każde dziecko dostawało nagrodę za udział w konkursach. Wśród zwiedzających Targi rozdawane były materiały promocyjne Stowarzyszenia Miłośników Żubrów i Wydziału.

DSC01698