środa 8.03.2017
baner

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z pracownikami Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals,które odbędzie się 14 marca 2017 r. (wtorek) o godzinie 17:30 w budynku 23 Kampusu SGGW w Warszawie (Wydział Nauk o Zwierzętach), ul. Ciszewskiego 8, sala 76.

WSTĘP WOLNY :)

Wykład będzie poświęcony prawnej ochronie zwierząt, działalności inspektoratu (jak i na jakiej podstawie prawnej) oraz jak skutecznie reagować na przemoc wobec zwierząt.  Inspektorat ds. ochrony zwierząt w Warszawie został założony w grudniu 2011 r. jako jednostka organizacyjna OTOZ Animals. Obecnie w naszym Inspektoracie działa 15 inspektorów oraz 12 wolontariuszy. Nasi inspektorzy przeprowadzili w okresie ostatnich 5 lat ponad 800 interwencji (bez wizyt kontrolnych) warunków bytowych zwierząt. Łącznie w okresie ostatnich 5 lat odebraliśmy: 56 psów, 14 kotów, 1 kozę, 1 owcę, 1 żółwia, 1 chomika, 2 agamy, 29 fretek, 1 kuca.

Więcej informacji na www.otoz-warszawa.pl oraz facebooku ->

ZAPRASZAMY!