Laureat „Drogi do Agrosukcesu” Pan Janusz Kasztelewicz – Gościem Wydziału

czwartek 26.01.2017

123W dniu 24 stycznia na Wydziale Nauk o Zwierzętach odbyło się spotkanie – Konfrontacje „Drogi do Agrosukcesu” –  które poprzedzało zorganizowaną w SGGW w Warszawie Tradycyjną Noworoczną Galę Agrobiznesu.

Gośćmi naszego Wydziału byli: wybitny praktyk z zakresu pszczelnictwa Pan Janusz Kasztelewicz, właściciel Gospodarstwa Pasiecznego „Bartnik Sadecki” w woj. małopolskim oraz moderator spotkania Pan Henryk Piekut, redaktor „Przeglądu Technicznego” a z zamiłowania pszczelarz.

Po przywitaniu gości oraz pracowników i studentów naszego Wydziału przez Panią dr hab. Beatę Madras-Majewską (kierownik Pracowni Pszczelnictwa) Pani Dziekan WNZ Prof. dr hab. Wanda Olech w imieniu swoim i wszystkich zebranych osób złożyła gratulacje Laureatowi życząc dalszych sukcesów w prowadzeniu biznesu.

Następnie Pan Janusz Kasztelewicz bardzo ciekawie i dokładnie opowiedział o genezie powstania, a  także o aktualnej kondycji swojego gospodarstwa. Podczas owocnej dyskusji goście odpowiadali na pytania studentów i pracowników WNZ dotyczące źródeł ich sukcesów gospodarczych; dzielili się z młodzieżą akademicką i kadrą naukowo-dydaktyczną wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu.

Obraz 601 Obraz 602
Obraz 603 Obraz 604