Gość na Wydziale: Aleksandra Bursztyńska

wtorek 24.01.2017

suselW dniu 18 stycznia br. odbyły się zajęcia dydaktyczne z przedmiotu z przedmiotu ”Trendy w hodowli zwierząt” dla studentów stacjonarnych II° kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich, które poprowadziła Pani Aleksandra Bursztyńska. Pani Aleksandra jestem technikiem weterynarii z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w warszawskich przychodniach weterynaryjnych. Wiedzę oraz doświadczenie w pracy ze zwierzętami zdobywałam również na wielu kursach. Mówi o sobie: zwierzęta są obecne w moim życiu odkąd pamiętam. Absolutnie nie wyobrażam sobie bez nich życia. Prywatnie mam dwa psy, trzy króliki, dwa szczury, jeża i chomika. Obecnie prowadzi w Warszawie Hotelik “Susełek” dla gryzoni i królików. Gość opowiedział o początkach działalności swojego hoteliku, zainteresowaniu właścicieli zwierząt usługami świadczonymi przez hoteli oraz perspektywami rozwoju.

Hotelik zdj.1