14.12.2016 Warsztaty z szycia karnali

czwartek 15.12.2016

W środę 14 grudnia członkowie KN Aves wraz z opiekunką Koła dr inż. Moniką Łukasiewicz przeprowadzili praktyczne zajęcia dla studentów 2 roku studiów magisterskich na kierunku hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich, specjalizacji dzikie zwierzęta z przedmiotu sokolnictwo i ptaki naturowe. Warsztaty polegały na nauce samodzielnego szycia ze skóry karnali dla ptaków drapieżnych. Studentom bardzo spodobały się zajęcia z możliwością własnoręcznego wykonania funkcjonalnego przedmiotu i każdy z zaangażowaniem pracował nad swoim pierwszym w życiu ptasim „nakryciem głowy”. Efekty ich pracy można podziwiać na zdjęciu :)

1
2