9.12.2016 – XLIII Przegląd Dorobku Kół Naukowych

wtorek 13.12.2016

Kolejne sukcesy Koła Naukowego Aves! Po Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych, który odbył się na kampusie SGGW w piątek 9 grudnia, mamy się czym chwalić J:

– 1 miejsce w sekcji „hodowla zwierząt” otrzymali Piotr Wietrow i Renata Tobolova za pracę „Analiza zachowań okresu okołolęgowego u wybranych gatunków ptaków drapieżnych”

– 3 miejsce w sekcji „hodowla zwierząt” otrzymali Arkadiusz Matuszewski, Małgorzata Wiewióra i Paweł Solarczyk za pracę „Wpływ suplementacji drożdży aktywnych Saccharomyces cerevisiae w diecie na wyniki produkcyjne, śmiertelność oraz budowę histologiczną jelit kurcząt brojlerów”

– 3 miejsce w sekcji „świat zwierząt i weterynaria – sesja 1” otrzymała Renata Tobolova za pracę „Wykorzystanie badania endoskopowego w diagnostyce chorób sokołów”

– nagrodę pieniężną na dofinansowanie projektu „Ptasia audycja” w Konkursie Studenckich Projektów Naukowych wywalczyli Ilona Maciejska i Wojciech Kozik

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych naukowych zmagań. Szczególne podziękowania dla naszej wspaniałej opiekunki dr inż. Moniki Łukasiewicz za wsparcie duchowe i merytoryczne!

5