20.11.2016 Budki dla ptaków drapieżnych

sobota 3.12.2016

Wreszcie są! Upragnione, wyczekiwane i okupione pracą wielu osób! Nasze piękne budki, których projekt wygrał rok temu w Konkursie Studenckich Projektów Naukowych SGGW. Długo czekaliśmy na moment, kiedy nasze ptaki będą mogły zamieszkać w nowych domkach. I po wielu trudach i przygotowaniach nareszcie się udało! 20.11.2016r. na terenie Starego Kampusu, przy sokolarni stanęły drewniane budki jastrzębie. Co prawda trzeba było jeszcze je domalować, założyć drzwi, siedziska itp., ale nasza wspaniała Avesowa ekipa zrobiła to całkiem sprawnie i bez problemów w ciągu 3 dni mogliśmy posadzić tam już ptaki. Dziękujemy także studentom spoza KN Aves. Mamy nadzieję, że i Wy wkrótce do nas dołączycie jako nowi członkowie Koła!

3  9