Goście na Wydziale: FeedStar i WMW SGGW

środa 16.11.2016

logoW dniu 7 listopada 2016r. odbyły się zajęcia dydaktyczne z przedmiotu „Intensywne systemy produkcji zwierzęcej” dla studentów studiów stacjonarnych II° kierunku Zootechnika, które poprowadzili Pani Agnieszka Anysz i Pan Paweł Surosz z firmy FeedStar Sp. z o. o. W pierwszej części zajęć Pan Paweł przedstawił strukturę firmy oraz zapoznał słuchaczy z gamą produktową firmy dedykowaną zwierzętom gospodarskim. Następnie Pani Agnieszka Anysz omówiła produkty dystrybuowane przez firmę Feedstar: amerykańskie produkty firmy Tropiclean produkującej preparaty do codziennej pielęgnacji psów i kotów oraz brytyjską karmę bezzbożową marki Essential Foods dla psów i kotów. Kolejnym gościem tego dnia na zajęciach był Pan dr n. wet. Artur Żbikowski z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW, który omówił program szczepień profilaktycznych drobiu z zachowaniem starannej bioasekuracji. Pan dr Artur Żbikowski zwrócił szczególną uwagę na techniki i procedury związane z prawidłowym szczepieniem drobiu grzebiącego i wodnego. Składamy serdeczne podziękowania Państwu za chęć spotkania się ze studentami WNZ SGGW w Warszawie i podzielenie się najnowszymi wiadomościami z zakresu żywienia zwierząt i profilaktyki weterynaryjnej.