Licealiści na WNZ

poniedziałek 14.11.2016

LO.1jpgW dniu 4.11.2016r. gościliśmy na Wydziale ok. 90 uczniów klas II i III wraz z nauczycielkami z XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie. Gości powitała Pani Dziekan Prof. dr hab. Wanda Olech-Piasecka. Prezentację Uczelni i Wydziału omówił dr Andrzej Łozicki, Pełnomocnik Dziekana ds. Współpracy ze szkołami średnimi. W dalszej części spotkania wykłady poprowadzili dr hab. Martyna Batorska, dr hab. Beata Kuczyńska, prof. SGGW, Prof. dr hab. Wanda Olech-Piasecka, mgr Barbara Strojny i dr Jerzy Śliwiński. Licealiści otrzymali informatory o kierunkach studiów na SGGW i ulotki o kierunkach studiów na WNZ.