27.10.2016 Reaktywacja

środa 2.11.2016

W czwartek 27 października 2016r. członkowie Koła Naukowego Aves wzięli udział w odbywającej się corocznie na kampusie SGGW Reaktywacji. Impreza kierowana jest do studentów pierwszego roku wszystkich wydziałów i pozwala im poznać zainteresowania starszych kolegów. Na wydarzeniu każde koło czy organizacja studencka prezentuje, czym się zajmuje i stara się zachęcić do swojej działalności przybyłych. W tym roku wszystko odbywało się przy fontannie w Centrum Wodnym. Oczywiście na naszym stoisku nie mogło zabraknąć ptaków! Obecne były: Shani (myszołów zwyczajny), Koleś oraz Serafiel (jastrzębie), wzbudzające dookoła wielkie zainteresowanie i podziw. Wiele osób podchodziło, pytało i wyrażało chęć wstąpienia w nasze szereg. Tego samego dnia wieczorem odbywało się spotkanie dla nowych członków, więc zapraszaliśmy na nie najlepiej, jak tylko mogliśmy!

1
2