Finaliści Programu LIDER

piątek 7.10.2016

DSC01452Decyzją Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z dnia 27.09.2016r. projekt pt. „Opracowanie innowacyjnego systemu do profilaktyki i wspomagania leczenia subklinicznych mastitis krów mlecznych na bazie synergicznego oddziaływania nanocząstek srebra i miedzi” w ramach Programu LIDER otrzymał dofinansowanie w wysokości 1 200 000zł.
Kierownikiem Projektu jest Dr Marcin Gołębiewski z Zakładu Hodowli Bydła Katedry Szczegółowej Hodowli Zwierząt, a zespół tworzą: Dr Mateusz Wierzbicki z Zakładu Nano biotechnologii Katedry Żywienia i Biotechnologii Zwierząt i Mgr inż. Agata Wójcik z Zakładu Hodowli Bydła Katedry Szczegółowej Hodowli Zwierząt.
Serdecznie gratulujemy.