15.08.2016 Święto Wojska Polskiego w Muzeum Wojska Polskiego

czwartek 29.09.2016

W dniu 15 sierpnia 2016r. z okazji Święta Wojska Polskiego gościliśmy w Muzeum Wojska Polskiego, gdzie przeprowadziliśmy pokazy. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję nie tylko dowiedzieć się więcej na temat polowania z ptakami łowczymi i podziwiać ptaki drapieżne w locie, ale też na własne oczy zobaczyć trening walki szablą konno. Naszymi towarzyszami podczas imprezy były jastrząb Harrisa, myszołów rdzawosterny, raróg górski i płomykówka. Równie dużym zainteresowaniem zebranych cieszył się młody wyżeł niemiecki, który przyjechał razem z nami. Miejmy nadzieję, że chociaż w niektórych zaszczepiliśmy fascynację ptakami drapieżnymi i chęć dowiedzenia się o nich czegoś nowego.
fot. M. Łuksza