Kolejne spotkanie z cyklu: „Wędrówki Przyrodnicze”

środa 1.06.2016

Koło Naukowe Wydziału Nauk o Zwierzętach serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Wędrówki Przyrodnicze!

Razem z Mateuszem Styczyńskim przeniesiemy się do północno-wschodniej części Brazylii i zagłębimy w problem ochrony ptaków. Przyjrzymy się bliżej wyjątkowemu gatunkowi papugi (Pyrrahura griseipectus), który za sprawą działalności człowieka znalazł się na skraju wyginięcia, jednak dziś rośnie w liczbie dzięki działaniom lokalnego NGO Aquasis.

Jeśli interesuje Was ochrona zwierząt in-situ i chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat zapraszamy już 7 czerwca (wtorek) o godzinie 18.15, sala 1069 w budynku Wydziału Nauk o Zwierzętach (nr 23), ul. Ciszewskiego 8, I piętro!

papuga