Studenci z wizytą w firmie De Heus

piątek 29.04.2016

20130916195612730Studenci  Wydziału Nauk o Zwierzętach i Wydziału Rolnictwa i Biologii działający w trzech kołach naukowych: Koła Naukowego Hodowców Zwierząt Gospodarskich, Koła Naukowego Rolników i Koła Naukowego Żywienia Zwierząt byli w dniu 29.04.2016r. z wizytą w siedzibie firmy De Heus, w Łęczycy.Firma De Heus jest wiodącym producentem pasz, koncentratów paszowych, premiksów, preparatów mlekozastępczych w Polsce i na świecie. Studenci zapoznali się ze strategię działania firmy De Heus, poznali specyfikę pracy doradcy żywieniowego, tworzyli w ramach ćwiczeń w grupach profile pracowników firmy oraz zwiedzili wytwórnię pasz i działającą od niedawna wytwórnię premiksów. Wyjazd został zorganizowany na zaproszenie i dzięki uprzejmości firmy De Heus. Pracownicy szczerze i w interesujący sposób opowiadali o wyzwaniach, które podejmują w codziennej pracy, a także o możliwościach rozwoju w De Heus.