Seminarium Wydziałowe

piątek 1.04.2016

IMG_0343W dniu 1.04.2016r. odbyło się na Wydziale Seminarium połączone z sesją sprawozdawczą z grantów wewnętrznych. Wygłoszono 22 prezentacje z grantów wewnętrznych za 2015r. oraz przedstawiono 5 prezentacji z badań doktorantów. Autorki dwóch prezentacji zostały nagrodzone: Pani mgr Barbara Strojny z Katedry Żywienia i Biotechnologii Zwierząt za prezentację pt. „Analiza fuzji biomimicznych liposomów z inkapsulowaną kurkuminą w komórkach glejaka szczurzego” oraz Pani dr Iwona Jesion z Katedry Biologii Środowiska Zwierząt za prezentacje pt.”Zastosowanie testu leczenia ran in vitro do oceny przydatności grafenu jako podłoża w regeneracji tkanek”. Za aktywność na seminarium Wydziałowym wyróżniony został Pan dr hab. Witold Rant z Katedry Szczegółowej Hodowli Zwierząt.