II Międzynarodowy Ogólnopolski Dzień Psa Ratowniczego

czwartek 31.03.2016

Plakat OMDPR 2016 (1)       Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza (GPR) OSP KĘTY zaprasza na II Międzynarodowy Ogólnopolski Dzień Psa Ratowniczego, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2016r. w Rzykach koło Andrychowa. II Międzynarodowy Ogólnopolski Dzień Psa Ratowniczego to świetna okazja do spotkania się zespołów ratowniczych z Polski i zagranicy, które ratują ludzi pod gruzami, w lesie, na wodzie, pod śniegiem. Wspólnie możemy więcej – rozwój polskiej kynologii ratowniczej to cel nas wszystkich! Prelegentami będą uczestnicy międzynarodowych akcji ratowniczych z kraju i zagranicy. Patronat honorowy: Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza (GRP) OSP Kęty jest już od kilku lat stałym gościem na naszym Wydziale w trakcie trwania Dni SGGW. Ratownicy wraz z psami prezentują pokaz wyszkolenie psów, które na co dzień poszukują zaginione osoby w rejonie Kęt, Oświęcimia, Andrychowa.